دوستان قديمي به ديدارش نمي‌آيند !

وضعيت جسماني ابوطالب طالبي، پيشكسوت كشتي و دارنده‌ي 4 مدال كشتي آزاد المپيك و جهان روبه بهبودي است و وي بنا به تشخيص پزشكان تا چند روز ديگر از بيمارستان مرخص مي‌شود.
طالبي كه حدود 10 روز پيش به علت نارسايي قلبي و ريوي راهي بيمارستان شد، در بخش مراقبت‌هاي ويژه (ICU) تحت درمان قرار گرفت و اكنون وضعيت عمومي وي مطلوب است و تا چند روز ديگر از بيمارستان مرخص مي‌شود.
دارنده‌ي‌ چهار مدال برنز المپيك و جهان در مورد وضعيت جسماني خود به خبرنگاران گفت: استفاده از يك كپسول گياهي فاسد شده باعث شد تا ناگهان به ناراحتي‌هاي قلبي، ريوي و معده دچار شوم و در وضعيت نامطلوبي قرار بگيرم. خوشبختانه تلاش پزشكان بيمارستان‌هاي لقمان الدوله، پيامبران و البرز مثمرثمر بود و پس از 8 روز كه در اتاق مراقبت‌هاي ويژه (ICU) بودم اكنون 3 روز است كه به بخش منتقل شده‌ام و وضعيتم روبه بهبودي است.
طالبي تنها مشكل خود را داشتن ضعف مفرط جسماني دانست و افزود: در ين مدت كه بستري بودم بسيار ضعيف شده‌ام و راه رفتن كمي برايم دشوار شده است.
قهرمان سابق كشتي جهان در مورد عيادت دست‌اندركاران و مسئولان كشتي و ورزش كشورمان گفت: اميررضا خادم، رييس فدراسيون كشتي و نماينده‌اي از سوي كميته‌ي ملي المپيك تنها كساني بودند كه در اين مدت 10 روز به سراغ من آمده‌اند.
طالبي در مورد عيادت كميته‌ي پيشكسوتان و كشتي‌گيران همدوره‌ي‌اش از وي گفت: متاسفانه با آنكه بيمارستان البرز در مركز شهر واقع شده است و از تمام نقاط شهر دسترسي به آن آسان است اما تاكنون نه از كميته پيشكسوتان فدراسيون كشتي خبري بوده و نه از كشتي‌گيران قديمي.
علي طالبي فرزند اين قهرمان سابق كشتي در مورد وضعيت جسماني پدرش و مشكلاتي كه در بستري كردن وي وجود داشته گفت: پدرم دچار نارسايي قلبي و ريوي شد و از سوي ديگر ناراحتي معده پيدا كرد، تلاش ما براي بستري كردن وي در بيمارستان با مشكل مواجه شد چرا كه اتاق مراقبت‌هاي ويژه (ICU) در هيچ بيمارستاني پيدا نمي‌شد، دكتر شريف و دكتر فراهاني از كميته ملي المپيك هم بسيار كمك كرده‌اند اما تلاش آنها هم نتيجه‌اي نداد و پس از مشكلات فراوان توانستيم در بيمارستان البرز يك اتاق مراقبت‌هاي ويژه پيدا كنيم و پدرم به اين بيمارستان منتقل شد.
وي افزود: هم اكنون وضعيت جسماني پدرم بهبود يافته و قابل مقايسه با روزهاي ابتدايي بستري شدن در بيمارستان نيست.

/ 0 نظر / 19 بازدید